تبلیغات
سایت بازی انفجار BTL90

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش: آموزش بازی انفجار به زبان ساده
Lightbulb 
سلام به همگی. من نوید هستم حتماً ویدیو های منو اینور اونور دیدین. امروز اومدم اینجا تا آموزش بازی انفجار رو برای شما قرار بدم تا راحت بتونید بازی رو شروع کنید و مثل من به راحتی از طریق شرط بندی تو بازی انفجار پولدار بشید.

از اونجا شروع میکنم که تو یک سایت خوب بازی انفجار ثبت نام کردم و حسابمو شارژ کردم و حالا میخوام وارد بازی بشیم و شرط بندی کنم.

محیط بازی انفجار

وقتی وارد محیط بازی انفجار میشید یک همچین تصویری رو میبینید. بازی انفجار چند بخش داره که یکی یکی برایتون توضیح میدم.

[تصویر:  attachment.php?aid=5]
موجودی حساب و بونوس بازی انفجار

گوشه بالا سمت راست صفحه جایی که اسمتون رو نوشته موجودی حساب و مقدار شارژ هدیه بازی انفجار که دارید رو نوشته. اگر بونوس بازی انفجار شما اعتبار داشته باشه بعد از تموم شدن اعتبار اصلی میتونین ازش استفاده کنین و معمولاً اگر بتونین 5 برابرش کنین میتونین برداشت بزنین و پول به حسابتون بیاد.

[تصویر:  attachment.php?aid=1]

نمودار بازی انفجار و ضریب بازی انفجار

نمودار بازی انفجار همون عاملی هست که باعث میشه پول شما چند برابر بشه. چند برابرش به ضریبی بستگی داره که نمایش داده میشه.
وقتی که شما 10000 تومن شرط بسته باشین و تو ضریب 3 برداشت کنین، 30000 تومن برنده میشید. به همین سادگی و راحتی.

خب وقتی که دور جدید بازی انفجار شروع میشه اول یک تایمر میبینین که 8 ثانیه به شما وقت میده مبلغی که میخواین شرط ببندین رو ثبت کنین تا وارد بازی بشین.

[تصویر:  attachment.php?aid=9]

بعد از شروع دور جدید بازی، نمودار بازی انفجار نمایش داده میشه که داره رشد میکنه و رنگشم سبز هست. موقع رشد یک ضریب رو نشون میده که همون ضریب معروف بازی انفجاره. هرچی بالاتر بره بهتره و پول شما بیشتر میشه. راحته مگه نه؟

اما باید وقتی که نمودار سبزه و رشد میکنه گزینه برداشت رو بزنین وگرنه قرمز میشه و شانستون میره. پس وقتی رشد میکنه طمع نکنین و به موقع برداشت رو بزنین تا پولتون زیاد شه به جای اینکه بازنده بشید.

[تصویر:  attachment.php?aid=3]

الان تو این عکس نمودار تا نزدیک ضریب 8 رفته و هرکی الان برداشت کنه پولش 8 برابر میشه.

[تصویر:  attachment.php?aid=5]

این از نمودار بازی انفجار و ضریب های بالا بازی انفجار که تو سایت های معتبر میبینید.

پنل شرط بندی بازی انفجار

برای این که شرط بندی کنید باید از طریق پنل شرط بندی که وسط صفحس این کار رو انجام بدین.

[تصویر:  attachment.php?aid=2]

اینجا شما چند تا ابزار خوب دارید. اولیش گزینه های انتخاب مبلغ هست. اگر دوست ندارین مبلغ رو تایپ کنین میتونین از گزینه هایی که دارید استفاده کنین. هرکدوم رو که بزنین به علاوه مبلغ توی قسمت سفید رنگ میشه. مثلاً الان 50000 تومن هست اگر من گزینه 100000 تومن رو بزنم مبلغ جمع میشه و نتیجه 150000 تومن میشه.

گزینه X2 هم مبلغ رو دو برابر میکنه که برای ترفند ها و استراتژی های بازی انفجار شبیه ترفند مارتینگل خیلی کمک میکنه و ما رو از شر حساب کتاب راحت میکنه.

گزینه Reset هم معلومه کارش. مبلغ رو 0 میکنه تا دوباره از اول یک مبلغ جدید وارد کنین. مبلغتون رو که مشخص کردین ثبت شرط رو بزنین و وقتی بازی شروع شد این گزینه میشه برداشت که باید موقعی که نمودار بازی انفجار در حال رشد هست اونو بزنین تا برنده بشین.

برداشت اتوماتیک هم حتماً برای هر دور تنظیم کنین تا اگر وسط بازی نت قطع شد اتوماتیک برای شما در اون ضریب مشخص شده برداشت انجام بشه و شما برنده باشید حتی با این که نت قطع بوده. 

دیگه تو پنل شرط بندی چیزی نمیمونه بریم سراغ بخش بعدی

لیست بازیکنان

لیستی که سمت راست صفحه قرار گرفته لیست کاربرایی هست که دارن شرط بندی میکنن و تو بازی هستن. اونایی که بعد از شروع بازی رنگشون نارنجی شده یعنی شرط بستن و هنوز برداشت نکردن. اونا که سبزه رنگشون برداشت کردن و دیگه تو بازی نیستن و اونا که قرمز شدن بعد از توقف نمودار، باختن چون طمع کردن و شانس نداشتن.

[تصویر:  attachment.php?aid=8]

شما باید سعی کنین که همیشه جز اون دسته سبز رنگ باشید و مطمئنم که هستین چون هم مهارت دارین و هم طمع نمیکنین.
همه میگن شرط بندی و قمار همش باخته ولی اشتباهه این حرف. اگه طمع نکنی اتفاقاً همش برده. 
توی لیست بازیکنان میتونین ضریبی که توش برداشت کردن و سود خالص اون ها رو ببنین.

نوار و برگه تاریخچه ضریب های بازی انفجار

یکی از مهمترین بخش های بازی که با استفاده از اطلاعاتش میتونین رفتار نمودار بازی انفجار و ضریب اون رو تشخیص بدین، نوار تاریخچه ضریب های قبلی هست که زیر نمودار قرار گرفته.

[تصویر:  attachment.php?aid=7]

توی این نوار ضریب هایی رو نوشته که نمودار بازی انفجار توی اونها در دورهای گذشته متوقف شده و قرمز شده.
با استفاده از این ضریب ها میتونی ریتم خانی بازی انفجار رو انجام بدین و ضریب بازی انفجار رو به صورت حدودی حدس بزنین.
کار سختی نیست فقط باید ببینین که کی ضریب ها سبز هستن و کی قرمز پشت سر هم میاد و با یک تحلیل ساده شبیه تحلیل های بورس ضریب رو تشخصی بدین که سبزه یا قرمز و شرط بندی کنین.

تو قسمت پایین سمت چپ هم یک برگه دارین که تاریخچه رو نمایش میده. توی این برگه جز ضریب ها میتونین تاریخچه شرط هایی که ثبت کردید و سود و ضررتون رو هم ببنین و کد های هش که الگوریتم بازی انفجار تولید کرده پیدا کنین.

[تصویر:  attachment.php?aid=6]

کد های هش بازی انفجار که با الگوریتم md5 تولید میشدن غیر قابل نفوذ هستن و برای هر دور هم یک کد جدید تولید میشه برای اینکه به شما اطمینان بده که ضریب های بازی از اول تا آخر دور دست نخورده میمونن.

بخش چت و گفت و گو

آخرین بخش محیط بازی انفجار هم پایین صفحه هست. بخش گفت و گو و چت با بقیه بازیکنان. اینجا میتونین از هم بپرسین که رفتار نمودار و ضریب چطوری هست تو دور جدید و یه جورایی به هم سیگنال شرط بندی بدین. 

[تصویر:  attachment.php?aid=4]

توی این قسمت ادب رو رعایت کنین و آی دی و شماره و اینا برای هم نفرستین چون بن میشید و نمیتونین چت کنید. همچنین تا حسابتون رو شارژ نکنین امکان ارسال پیام ندارین. تبلیغات هم ممنوع هست.

الان همه قسمت های بازی انفجار شرطی رو میشناسید و آماده شرط بندی هستید. 

پیشنهاد من اینه که اول با مبالغ کم و ضریب های پایین شروع کنین و وقتی حرفه ای شدین برین سراغ ترفند های پیشرفته و حرفه ای.

امیدوارم که این مقاله مفید باشه و امیدوارم همیشه موفق باشید.

برای شروع بازی انفجار هم میتونین به سایتی که توی امضا لینکش رو گذاشتم وارد بشید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

تبلیغات
سایت بازی انفجار BTL90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

بازی انفجار - سایت بازی انفجار - سایت شرط بندی - سایت پیش بینی - کازینو آنلاین - کازینو زنده - بازی رولت - سایت بازی رولت - بازی پوکر - سایت بازی پوکر - بازی بلک جک - بازی 21 - سایت بازی بلک جک - سایت بازی 21