تبلیغات
سایت بازی انفجار BTL90

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا پولدار شدن با جذب زیرمجموعه در سایت بازی انفجار امکان پذیر است؟
Thumbs Up 
جواب این سوال در یک کلمه

آره

خوبم میشه. من 7 یا 8 ماهه توی بهترین سایت بازی انفجار دارم شرط بندی میکنم و کلی پول درآوردم. از اول هم درکنار شرط بندی بازی انفجار زیر مجموعه گیری میکردم.

[تصویر:  attachment.php?aid=10]

آمار توی عکس بالا مشخصه. اما چطور این کار رو بکنیم؟

سادس. من از مدتها پیش چند تا صفحه معمولی اینستاگرام و 2 تا کانال تلگرام داشتم که بگی نگی یه تعداد فالوور و عضو داشت.

روی اونا کار کردم و جهت دار جلو بردمشون. بعدش لینک اختصاصیم رو از توی سایت کپی کردم و توی این صفحات و کانالا اشتراک گذاشتم.

مرتب توی صفحاتم پست آموزشی و ویدیو آموزشی میذاشتم و بازی انفجار و شرط بندی و قمار بازی رو یاد میدادم به همه.

کم کم تعداد زیرمجموعه ها زیاد شد. اولش با 25 درصد سود کار میکردم بعد که بیشتر شد سایت BTL90 درصد منو به عنوان یک کاربر فعال که زیرمجموعه های زیادی داره 36 درصد کرد.

کار سختی نیست. زمان میبره ولی ارزشش رو داره براش تلاش کنین. فقط هم سایت بازی انفجار BTL90 هست که بالاترین درصد همکاری رو میده. همه سایتها از یک کنار 25 درصد هستن ولی اگر فعال باشید تو سایت BTL90 درصد شما میشه 36.

شما هم امتحان کنین. من الان حتی دیگه شرط بندی هم نکنم ماهی 7 8 تومن پول درمیارم. راحت و آسوده به تفریحم میرسم.

پیشنهاد من اینه که شما هم شروع کنین به جذب زیر مجموعه. درآمد میلیونی از جذب زیر مجموعه در سایت بازی انفجار شدنیه!

مدرکشم تو عکس بالا هست!  Big Grin Big Grin Cool Cool

موفق باشید!  Heart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

تبلیغات
سایت بازی انفجار BTL90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

بازی انفجار - سایت بازی انفجار - سایت شرط بندی - سایت پیش بینی - کازینو آنلاین - کازینو زنده - بازی رولت - سایت بازی رولت - بازی پوکر - سایت بازی پوکر - بازی بلک جک - بازی 21 - سایت بازی بلک جک - سایت بازی 21